zapraszamy na bezpłatne profilaktyczne badanie słuchu
Sound Studio, miejsce w którym przetestujesz aparat przed jego kupnem...
stworzone tak aby zasymulować realne sytuacje z życia codziennego.
nowoczesne aparaty:
 dyskretny Pico RITE lub zupełnie niewidoczny IIC 

Nowa dynamika słyszenia...zerena 5/7/9

Już jest! Nowy aparat marki Bernafon, szwajcarska technologia zapewniająca perfekcyjne słyszenie zawsze i wszędzie.

Od lipca 2017 roku w naszym Salonie pojawił się bardzo ciekawy produkt, który o czym jesteśmy przekonani, spełni oczekiwnia najbardziej wymagających Użytkowników aparatów słuchowych.

Aparat słuchowy Zerena bo o nim mowa, dostepny jest w trzech segmentach technologiczno-cenowych. Każda z jego trzech wersji pracuje w oparciu o rewolucyjną technologię DECS™.  Dla jego Użytkowników oznacza to zupełnie inną niż dotychczas prace mikrofonów oraz zupełnie inne wzmocnienie porządanych lub nieporządanych dźwięków w aparacie słuchowym. 

Dotychczasowa praca mikrofonówNowa, dynamiczna praca mikrofonów


 Mamy już pierwszych zadowolonych Użytkowników:)

 W ich grupie znajdują się zarówno osoby dla, których były to ich pierwsze aparaty jak również tacy dla, których są to już kolejne modele tego producenta. Warto przy tym podkreślić, że tym drugim aparaty Zerena nie tylko poprawiły komfort użytkowania w trudnych i hałaśliwych sytuacjach ale według ich obserwacji przede wszystkim znacząco podniosły zrozumienie mowy... wręcz przywróciły świat dźwięków dotąd niemożliwy do odtworzenia w ich starych aparatach. Jest to dla nas bardzo ważna opinia, gdyż wierzymy, że nikt nie jest w stanie ocenić ich tak dokładnie i tak rzetelnie jak osoby mające już doświadczenie w noszeniu aparatów. To od nich możemy dowiedzieć się o rzeczywistym sposobie pracy aparatów Zerena oraz o korzyściach z niej wynikających :) 


Po wiecej informacji o jego korzyściach oraz możliwościach zapraszamy tutaj.

Chcesz sprawdzić jak będziesz słyszał w nowych aparatach Zerena? Zapraszamy do naszego salonu.


Do zobaczenia, zespół Słucham :)